Telefon 0(232) 437 00 85
E-posta iletisim@kalelilerdokum.com

Pirinç Sarı Kum Döküm

Pirinç sarı kum döküm, kokil döküm, savurma döküm yöntemiyle imalatını yapmaktayız. Pirinç sarı bakır ve çinko madenlerinin karıştırılması ile elde edilir.Özgül ağırlığı 8,5kg 1cm3.Genellikle %40 Çinko, %60 Bakır şeklindedir.Piricin sert olması istenirse içindeki çinko oranı arttırılır.

Yumuşak pirinç istenirse içindeki çinko oranı azaltılıp, bakır oranı arttırılır.Yumuşak olan pirinçler dövme pirinç olarakda kullanılır.Pirincin otomatta rahat işlenebilmesi için içine %1-3 arasında kurşun ilave edilir.

Kullanım Yerleri

Pirinç sarı dökümün başlıc kullanım yerleri, Makina Sanayi, Vana Sanayi, Aramatür Sanayi, Pompa Sanayi, Dişli Sanayi, Elektrik Elektronik Sanayi, Otomotiv Sanayisidir.

Kaleliler döküm, yüksek kalitede döküm işlerinizi edindiği piyasa bilgi ve tecrübesi ile faaliyetine İzmir Dökümcüler Sitesinde komplike döküm tesislerinde devam etmektedir.İtina ile sarı kum döküm işleriniz yapılır.

Pirinç sarı döküm

Kaleliler Döküm Ürünleri

Pirinç sarı kum döküm, kokil döküm, savurma döküm yöntemiyle imalatını yapmaktadır.

Kaleliler Pres Döküm San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için bize mesaj gönderebilir, adres ve iletişim bilgileri için destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.